L. Stará - Dívka u stolu

Pastel, 55x38 cm, signováno vpravo nahoře L. Stará 1901, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

4179. Dívka u stolu
Dražba ukončena:31.03.2016 19:49:35
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 900 Kč