Franz Heger - Korunovační průvod

Mědirytina, 36x57 cm, signováno vlevo dole Franz Heger, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

5157. Korunovační průvod
Dražba ukončena:22.06.2016 21:27:17
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:6 500 Kč