W. Vinger ? - Portrét muže

Olej na plátně, 34x26 cm, signováno pod rámem W. Vinger ?, datováno 1855, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

3690. Portrét muže
Dražba ukončena:27.01.2016 22:19:09
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 500 Kč