Olej na plátně, 70x100 cm, signováno vlevo dole E. Czernotzký, rám.
1869, Brno – 1939
Student u prof. Pirchana v Brně a ve Vídni u prof. D. Kohna. Studijně procestoval téměř celou Evropu. Ve své tvorbě se věnoval především zátiším.
Pozn.: Rám i malba poškozeny.