Ernst Czernotzky - Zátiší s ovocem a broušeným pohárem

Olej na plátně, 70x100 cm, signováno vlevo dole E. Czernotzký, rám.

1869, Brno – 1939
Student u prof. Pirchana v Brně a ve Vídni u prof. D. Kohna. Studijně procestoval téměř celou Evropu. Ve své tvorbě se věnoval především zátiším.

Pozn.: Rám i malba poškozeny.

4686. Zátiší s ovocem a broušeným pohárem
Dražba ukončena:25.05.2016 21:35:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč