17. - 18. stol. - Konvolut 4 mědirytin-Řím

Mědirytiny, 14x19 cm. Nesignovány. Rámy, pasparty, skla.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

17. - 18. stol.
100745. Konvolut 4 mědirytin-Řím
Dražba ukončena:13.08.2023 21:32:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 900 Kč