1. Robert le Rouge, královský geograf - "Le Royume de Boheme" - francouzská mapa vydána s královským privilegiem, Paříž 1743, kartuše vpravo dole, vlevo dole znak českého království. hraničně kolorováno, rozměry tisku 26x20 cm. Volný list.
2. "Bohemia, Moravia, Austrian Silesia, Eger und Glatz", plošně kolorováno, vydáno v Londýně bez datace (cca začátek 19. století), rozměry tisku 28x22 cm. Volný list.
3. "Map of Bohemia", tisk London 1736, rozměry tisku 22x16 cm. Volný list.
Pozn.: Mírně poškozeny.