Rusko přelom 19. a 20. stol. - Panna Maria s Ježíškem

Tempera na dřevěné desce, 26x17 cm. Nesignováno. Nerámováno.

Rusko přelom 19. a 20. stol.
75914. Panna Maria s Ježíškem
Dražba ukončena:28.04.2022 20:03:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 400 Kč