19. století, podle holandských mistrů - Švec

Olej na plátně, 48x37 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Malba poškozena.

Nejdelší strana: 57 cm

19. století, podle holandských mistrů
89367. Švec
Dražba ukončena:05.02.2023 20:07:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 100 Kč