19. století - Assumpta

Olej na plátně. 100x57 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Stav: Malba v místech poškozena.

19. století
64138. Assumpta
Dražba ukončena:08.09.2021 21:13:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 300 Kč