19. století - List z Tóry

Rukopis na pergamenu, 58x68 cm. Volný list.

Pozn.: Poškozeno.

19. století
73686. List z Tóry
Dražba ukončena:17.03.2022 21:43:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 600 Kč