19.století - P. Maria

Podmalba na skla. 27x22 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

19.století
64152. P. Maria
Dražba ukončena:08.09.2021 21:27:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč