1.polovina 20.století - Koberec I.

Ručně vázaný koberec 168x106 cm. Pozn.: Mírně poškozeno, odborně vyčištěno.

1.polovina 20.století
85744. Koberec I.
Dražba ukončena:16.11.2022 22:20:35
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč