2. pol. 19. stol.

49794. Párové talířky s vedutami

popis: Porcelán, průměr 18 cm. Značeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

zbývá: 7 dnů, 16 hodin

konec dražby: 07.10.2020 19:27:00

vyvolávací cena: 500 Kč

Předmět ještě nebyl dražen