2. pol. 19. stol. - Rámové hodiny

Dřevo, 56x40 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno. Přiložen klíček. Bez záruky chodu.

2. pol. 19. stol.
114775. Rámové hodiny
Dražba ukončena:21.04.2024 20:46:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 800 Kč