2. pol. 20. stol. - Konvolut 66 kusů na servírování pokrmů

Porcelán, značeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

2. pol. 20. stol.
59173. Konvolut 66 kusů na servírování pokrmů
Dražba ukončena:19.05.2021 21:16:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:7 500 Kč