.. - 3 kalíšky, stříbro 830/1000, hrubá hmotnost 197,35 g

Pozn.: Mírně poškozeno. Přiložena výdajová boleta Puncovního úřadu.

..
83253. 3 kalíšky, stříbro 830/1000, hrubá hmotnost 197,35 g
Dražba ukončena:14.09.2022 23:08:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 600 Kč