.. - 3 pohárky, stříbro 830/1000, hrubá hmotnost 247,60 g

Pozn.: Mírně poškozeno. Přiložena výdajová boleta Puncovního úřadu.

..
83058. 3 pohárky, stříbro 830/1000, hrubá hmotnost 247,60 g
Dražba ukončena:14.09.2022 20:07:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 400 Kč