MENU
Vstup do aukce
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
6. EXKLUZIVNÍ AUKCE
22. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Pozn.: Mírně poškozeno. Osvědčení Puncovního úřadu.
> zpět na aukční výsledky
.
25718. Brož s briliantem, platina 950/1000, zlato 585/1000, hrubá hmotnost 3,05 g, 0,10 ct
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
vydraženo za:
2 800 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
2 800 Kč
793
2 700 Kč
3889
2 600 Kč
793
2 500 Kč
3889
2 400 Kč
793
2 300 Kč
limit (12.12.2018 20:15:58)
4706
2 300 Kč
793
2 200 Kč
limit (12.12.2018 20:15:09)
4706
2 100 Kč
793
2 000 Kč
4706
1 900 Kč
793
1 800 Kč
limit (12.12.2018 19:57:58)
4706
1 800 Kč
limit (12.12.2018 19:59:25)
4706
1 700 Kč
793
1 600 Kč
limit (12.12.2018 17:17:40)
4706
1 600 Kč
limit (12.12.2018 19:50:36)
4706
1 500 Kč
1479
1 400 Kč
2325
1 300 Kč
2114
1 200 Kč
1652
1 100 Kč
831
1 000 Kč
659