.. - Čínský mudr

Pozlacený bronz, výška 30 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

..
153765. Čínský mudr
Zbývá:9 dnů, 20 hodin
Konec dražby:25.01.2026 20:12:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 000 Kč

1 000 Kč 15.01.2026 22:38:35 19341