..

51429. Dva snubní prsteny, bílé zlato, 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-58, hrubá hmotnost 4,65 g, dámský osazen drobnými brilianty

popis: V etuji.

pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 21.10.2020 21:02:27

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 3 900 Kč