MENU
Vstup do aukce
147. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
12. května 2024 od 20:00
6. EXKLUZIVNÍ AUKCE
22. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
V etuji.
pozn.: Mírně poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
..
51429. Dva snubní prsteny, bílé zlato, 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-58, hrubá hmotnost 4,65 g, dámský osazen drobnými brilianty
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
vydraženo za:
3 900 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
3 900 Kč
limit (21.10.2020 20:57:27)
2969
3 800 Kč
limit (21.10.2020 20:57:09)
4706
3 700 Kč
2969
3 600 Kč
limit (21.10.2020 20:23:14)
4706
3 500 Kč
limit (21.10.2020 20:23:13)
6490
3 400 Kč
limit (21.10.2020 15:42:26)
6490
3 300 Kč
3798
3 200 Kč
limit (20.10.2020 12:41:46)
4706
3 200 Kč
3798
3 100 Kč
limit (20.10.2020 12:41:36)
4706
3 000 Kč
3798
2 900 Kč
limit (18.10.2020 23:05:32)
4706
2 800 Kč
limit (18.10.2020 23:05:31)
7553
2 400 Kč
limit (14.10.2020 21:39:06)
4706
2 300 Kč
4966
2 200 Kč
5807
2 100 Kč
limit (13.10.2020 15:23:07)
6490
2 100 Kč
5807
2 000 Kč
limit (12.10.2020 23:59:01)
6490
1 900 Kč
3798
1 800 Kč
4966
1 700 Kč
3798
1 600 Kč
limit (07.10.2020 9:42:04)
7569
1 600 Kč
3798
1 500 Kč
limit (07.10.2020 9:41:55)
7569
1 400 Kč
3798
1 300 Kč
limit (06.10.2020 7:07:05)
7569
1 200 Kč
5661
1 100 Kč
limit (05.10.2020 23:38:38)
7569
1 000 Kč
4966