.. - Dva snubní prsteny, bílé zlato, 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-58, hrubá hmotnost 4,65 g, dámský osazen drobnými brilianty

V etuji.

pozn.: Mírně poškozeno.

..
51429. Dva snubní prsteny, bílé zlato, 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-58, hrubá hmotnost 4,65 g, dámský osazen drobnými brilianty
Dražba ukončena:21.10.2020 21:02:27
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 900 Kč