.. - Fazonový prsten s 2 menšími mořskými perlami a 3 brilianty, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "lvíček", hrubá hmotnost 7,90 g

Pozn.: Příložena výdejová boleta puncovního úřadu.

Fazonový prsten, zdobený v hlavě 2 menšími mořskými kultivovanými perlami a 3 brilianty:1x0, 035 ct, 2x0, 02 ct G-H/Si1). Pravost ověřena ZP.

Značeno platným puncem.

..
107686. Fazonový prsten s 2 menšími mořskými perlami a 3 brilianty, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "lvíček", hrubá hmotnost 7,90 g
Dražba ukončena:17.12.2023 20:25:07
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč