Pozn.: Příložena výdejová boleta puncovního úřadu.
Fazonový prsten, zdobený v hlavě 2 menšími mořskými kultivovanými perlami a 3 brilianty:1x0, 035 ct, 2x0, 02 ct G-H/Si1). Pravost ověřena ZP.
Značeno platným puncem.