.. - Hřebínek s geometrickým dekorem, stříbro 835/1000, značeno puncem S-52, hrubá hmotnost 42,39 g.

Mírně poškozeno.

..
57653. Hřebínek s geometrickým dekorem, stříbro 835/1000, značeno puncem S-52, hrubá hmotnost 42,39 g.
Dražba ukončena:07.04.2021 20:21:05
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč