MENU
Vstup do aukce
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
6. EXKLUZIVNÍ AUKCE
22. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Mírně poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
..
57653. Hřebínek s geometrickým dekorem, stříbro 835/1000, značeno puncem S-52, hrubá hmotnost 42,39 g.
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
1 300 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
1 300 Kč
3398
1 200 Kč
limit (07.04.2021 20:15:50)
7960
1 100 Kč
3398
1 000 Kč
limit (07.04.2021 20:15:42)
7960
900 Kč
3398
800 Kč
limit (06.04.2021 23:46:18)
7960
700 Kč
3398
600 Kč
849
500 Kč
5661