. - Koberec - Írán, 1. pol. 20. století

Velikost 168x128 cm.

Pozn.: Poškozeno.

.
303875. Koberec - Írán, 1. pol. 20. století
Dražba ukončena:04.03.2020 20:21:49
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:6 500 Kč