. - Kůň, stříbro 800/1000, hrubá hmotnost 556,80 g, čistá hmotnost 76 g

Výška s podstavcem cca 9 cm, podstavec 12,5x 7,5 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno. Podstavec slepen. Osvědčení Puncovního úřadu.

.
25815. Kůň, stříbro 800/1000, hrubá hmotnost 556,80 g, čistá hmotnost 76 g
Dražba ukončena:12.12.2018 21:57:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:3 300 Kč