. - Květináč

Gravírovaná mosaz, výška 21 cm, horní průměr 28 cm.

Pozn.: 19 století. Poškozeno. Chybí nožičky.

.
302408. Květináč
Dražba ukončena:29.11.2019 20:03:00
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:2 500 Kč