.. - Medailonek, zlato 585/1000, hrubá hmotnost 12,50 g

Pozn.: Mírně poškozeno. Přiložena výdejová boleta PÚ. Přiloženo osvědčení puncovního úřadu.

..
57657. Medailonek, zlato 585/1000, hrubá hmotnost 12,50 g
Dražba ukončena:07.04.2021 20:24:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:6 500 Kč