.. - Miska, stříbro 800/1000, hrubá hmotnost 199,50g

Mírně poškozeno.
Přiložena Výdejová boleta a Osvědčení puncovního úřadu.

..
75111. Miska, stříbro 800/1000, hrubá hmotnost 199,50g
Dražba ukončena:13.04.2022 21:39:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč