.. - Náramek s jadeity, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 12,75 g.

Pozn.: Příložena výdejová boleta puncovního úřadu.

Delka 21 cm.

..
107782. Náramek s jadeity, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 12,75 g.
Dražba ukončena:17.12.2023 22:08:51
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč