.. - Náušnice s diamanty a smaragdy, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 4,05 g

Náušnice osázené diamantovými routami a 2 smaragdovými muglemi.

..
102953. Náušnice s diamanty a smaragdy, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 4,05 g
Dražba ukončena:04.10.2023 21:46:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč