1x signatura nečitelná, 1x nesignováno - Párové obrazy - Na pastvě

Olej na plátně, oba 48x65 cm. 1x signováno nečitelně, Bez rámu.

Pozn.: Mírně poškozeno.

1x signatura nečitelná, 1x nesignováno
16841. Párové obrazy - Na pastvě
Dražba ukončena:01.03.2018 19:27:43
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:6 500 Kč