.. - Pouzdro na cigarety, stříbro 900/1000, značeno puncem S-43, hrubá hmotnost 144,05 g.

Mírně poškozeno.

..
57655. Pouzdro na cigarety, stříbro 900/1000, značeno puncem S-43, hrubá hmotnost 144,05 g.
Dražba ukončena:07.04.2021 20:40:23
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 000 Kč