MENU
Vstup do aukce
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
6. EXKLUZIVNÍ AUKCE
22. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Mírně poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
..
57655. Pouzdro na cigarety, stříbro 900/1000, značeno puncem S-43, hrubá hmotnost 144,05 g.
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
2 000 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
2 000 Kč
7917
1 900 Kč
7960
1 800 Kč
7917
1 700 Kč
7960
1 600 Kč
7917
1 500 Kč
4966
1 400 Kč
5807
1 300 Kč
7243
1 200 Kč
7917
1 100 Kč
849
1 000 Kč
627
900 Kč
5661
800 Kč
7172
700 Kč
limit (12.03.2021 8:20:36)
5572
600 Kč
7172
500 Kč
5572