.. - Pouzdro, stříbro 925/1000, hrubá hmotnost 27,10 g

Pozn.: Mírně poškozeno. Přiložena výdejová boleta PÚ. Přiloženo osvědčení puncovního úřadu.

..
57659. Pouzdro, stříbro 925/1000, hrubá hmotnost 27,10 g
Dražba ukončena:07.04.2021 20:26:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 400 Kč