. - Přívěsek s granáty, zlato 585/1000, čistá hmotnost 3,0g, hmotnost nepravých částí (metal) 1,55g

4x3,5 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno. Přiloženo osvědčení Puncovního úřadu.

.
33063. Přívěsek s granáty, zlato 585/1000, čistá hmotnost 3,0g, hmotnost nepravých částí (metal) 1,55g
Dražba ukončena:12.06.2019 20:45:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:8 500 Kč