. - Prsten s briliantem, zlato 585/1000, punc husa 4, hrubá hmotnost 2,64 g, 0,1 ct

Pozn.: Mírně poškozeno.

.
25738. Prsten s briliantem, zlato 585/1000, punc husa 4, hrubá hmotnost 2,64 g, 0,1 ct
Dražba ukončena:12.12.2018 20:43:55
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 500 Kč