. - Prsten s brilianty, zlato 750/1000, punc kohout, hrubá hmotnost 3,40 g, cca 0,32 ct

Centrální kámen o velikosti cca 0,2 ct, 2x 0,05 ct, 2x 0,01 ct.

Pozn.: Mírně poškozeno.

.
25654. Prsten s brilianty, zlato 750/1000, punc kohout, hrubá hmotnost 3,40 g, cca 0,32 ct
Dražba ukončena:12.12.2018 19:20:43
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:7 000 Kč