. - Prsten s perlou a diamantem, zlato 585/1000, punc husa 4, hrubá hmotnost 6,20 g

Pozn.: Mírně poškozeno.

.
25697. Prsten s perlou a diamantem, zlato 585/1000, punc husa 4, hrubá hmotnost 6,20 g
Dražba ukončena:12.12.2018 20:09:49
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč