.. - Prsten s se syntetickou kubickou zirkonií a syntetickými safíry, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 2,35 g

Velikost prstenu 49

Certifikát Krystal Praha.

Pozn.: Přiložena výdejová boleta puncovního úřadu.

..
113469. Prsten s se syntetickou kubickou zirkonií a syntetickými safíry, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 2,35 g
Dražba ukončena:03.04.2024 22:48:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 600 Kč