.. - Prsten s brilianty cca 0,10 ct a syntetickými rubíny, zlato 580/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-27 liška, hrubá hmotnost 6,15 g

..
51500. Prsten s brilianty cca 0,10 ct a syntetickými rubíny, zlato 580/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-27 liška, hrubá hmotnost 6,15 g
Dražba ukončena:21.10.2020 22:11:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč