.. - Prsten s topazy, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "kozlík", hrubá hmotnost 3,03 g

Velikost prstenu 56.

Pozn.: Mírně poškozeno.

..
102946. Prsten s topazy, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "kozlík", hrubá hmotnost 3,03 g
Dražba ukončena:04.10.2023 21:33:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 600 Kč