MENU
Vstup do aukce
147. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
12. května 2024 od 20:00
6. EXKLUZIVNÍ AUKCE
22. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
> zpět na aukční výsledky
..
83474. Prsten, zlato 585/1000, značeno platným puncem Z - 58, hrubá hmotnost 3,63 g
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
vydraženo za:
2 600 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
2 600 Kč
limit (22.09.2022 11:09:17)
4521
2 500 Kč
limit (22.09.2022 11:09:16)
11023
1 800 Kč
limit (21.09.2022 20:44:49)
4521
1 700 Kč
9939
1 600 Kč
limit (18.09.2022 22:52:18)
4521
1 500 Kč
826
1 400 Kč
limit (31.08.2022 21:51:32)
4521
1 300 Kč
10788
1 200 Kč
limit (31.08.2022 21:51:06)
4521
1 100 Kč
10788
1 000 Kč
limit (28.08.2022 12:53:06)
4521