.. - Prsten, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-36, hrubá hmotnost 4,41 g

Velikost prstenu 58.

..
65657. Prsten, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-36, hrubá hmotnost 4,41 g
Dražba ukončena:06.10.2021 20:15:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 700 Kč