MENU
Vstup do aukce
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
6. EXKLUZIVNÍ AUKCE
22. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Mírně poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
..
57645. Pudřenka, stříbro 835/1000, značeno puncem S-47, hrubá hmotnost 107,73 g.
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
1 600 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
1 600 Kč
7917
1 500 Kč
limit (07.04.2021 20:18:22)
7510
1 500 Kč
7917
1 400 Kč
limit (07.04.2021 20:14:16)
7510
1 300 Kč
7917
1 200 Kč
7510
1 100 Kč
7917
1 000 Kč
5661
900 Kč
849
800 Kč
7510
700 Kč
5661
600 Kč
5572
500 Kč
limit (11.03.2021 11:47:15)
2633
500 Kč
limit (11.03.2021 16:21:06)
2633