Čechy 1. třetina 20. stol. - Sedací souprava se stolkem

Nejdelší strana: 152 cm

Kvalitní provedení. Stolek má mimořádně dekorativní a výjimečnou desku.

Délka sedačky: 152 cm, výška: 104 cm. Výška křesel: 92 cm, šířka: 74 cm. Průměr stolu: 70 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Čechy 1. třetina 20. stol.
100361. Sedací souprava se stolkem
Dražba ukončena:30.08.2023 21:50:04
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč