. - Soubor 12- ti číší

Broušené sklo se zlacením. Výška: 9 cm, 12 cm, 15 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

.
300296. Soubor 12- ti číší
Dražba ukončena:27.08.2019 20:02:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 900 Kč