. - Soubor 21 kusů mosazných, měděných a cínových předmětů

Evropa 19. a 20. století.

Pozn.: Některé poškozeny.

.
17889. Soubor 21 kusů mosazných, měděných a cínových předmětů
Dražba ukončena:11.04.2018 20:51:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:7 000 Kč