MENU
Vstup do aukce
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
6. EXKLUZIVNÍ AUKCE
22. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Evropa 19. a 20. století.
Pozn.: Některé poškozeny.
> zpět na aukční výsledky
.
17889. Soubor 21 kusů mosazných, měděných a cínových předmětů
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
7 000 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
7 000 Kč
254
6 500 Kč
limit (11.04.2018 18:27:35)
3788
6 500 Kč
limit (11.04.2018 19:51:08)
3788
6 000 Kč
254
5 500 Kč
3788
5 000 Kč
limit (05.04.2018 19:05:26)
254
5 000 Kč
3788
4 900 Kč
limit (03.04.2018 18:49:59)
254
4 800 Kč
limit (03.04.2018 18:49:58)
3788
3 700 Kč
limit (29.03.2018 14:56:47)
3788
3 600 Kč
limit (29.03.2018 14:56:46)
1037
3 400 Kč
limit (26.03.2018 21:37:32)
1037
3 300 Kč
limit (26.03.2018 21:37:19)
3788
3 200 Kč
limit (26.03.2018 21:37:18)
1037
1 700 Kč
limit (26.03.2018 15:07:56)
3788
1 600 Kč
limit (26.03.2018 15:07:55)
1037
800 Kč
limit (25.03.2018 10:01:57)
1037
700 Kč
1331
600 Kč
1252
500 Kč
254