Václav Mašek - Soubor 63 kreseb aktů a žánr z 20. let 20 stol.

Kresby perem, od 22x17 do 24x21 cm, některé paspartovány, nesignováno.

11033. Soubor 63 kreseb aktů a žánr z 20. let 20 stol.
Dražba ukončena:14.06.2017 18:27:37
Vyvolávací cena:200 Kč
vydraženo za:7 000 Kč