. - Souprava kořenek v závěsné poličce

Keramika, 12 kusů. Závěsná dřevěná polička, 50x47 cm. Značeno J.M. Porcelanit, Made in Czechoslovakia.

Pozn.: Některé kořenky poškozeny.

.
304553. Souprava kořenek v závěsné poličce
Dražba ukončena:24.04.2020 20:05:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 300 Kč