. - Tác

Kamenina, 24x40 cm. Zdobeno měditiskem. Kolem 1900. Značeno U a C (S).

Pozn.: Poškozeno.

.
304552. Tác
Dražba ukončena:24.04.2020 20:04:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 900 Kč