. - Ukazovátko na čtení tóry s korunou, stříbro, 875/1000, hrubá hmotnost 53,45 g

Délka 29 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno. Osvědčení od Puncovního úřadu.

.
25853. Ukazovátko na čtení tóry s korunou, stříbro, 875/1000, hrubá hmotnost 53,45 g
Dražba ukončena:12.12.2018 22:35:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:5 500 Kč