. - Váza

Porcelán, výška 24 cm. První pol. 20 stol. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

.
304059. Váza
Dražba ukončena:17.03.2020 20:15:39
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:6 500 Kč